elektronický obchod ilustrační fotografie ilustrační fotografie ilustrační fotografie


O značce Breville

Dalo by se říci, že kuchyně je místo, kde píšeme životní příběhy, kde plánujeme náš den nad šálkem kávy nebo probíráme naše malé triumfy u odpoledního čaje. V Breville se snažíme pomáhat, aby byly vaše příběhy zajímavější, a proto přinášíme produkty, které vás budou v životě inspirovat. A divíme se, jak jste dosud mohli žít bez nás. Naše chytrá technologie a elegantní design, dělají z obyčejného topinkovače výjimečný. Naše produkty nemají za úkol pouze správně fungovat. Činí prohlášení. To je důvod, proč jsme jednou z nejlepších značek kuchyňských spotřebičů ve Velké Británii, a nemůžeme se dočkat, až naši sousedé v Evropě objeví příběh našich důvěryhodných produktů.

Breville – na trhu již více než 80 let

V roce 1974 Breville uvedl na trh vůbec první sendvičovač a tím spustil revoluci v přípravě sendvičů. O tři roky později se na trhu objevují cenově dostupné výrobky na přípravu jídel Breville, které ocení nejvíce kuchaři, protože již netráví hodiny v kuchyni sekáním a hnětením. V průběhu let 1980 a 1990 rozšiřuje Breville nabídku produktů o malé spotřebiče např. topinkovače, toustovače a rychlovarné konvice. V roce 2009 se Breville oficiálně stal nejlepších výrobcem kuchyňských spotřebičů ve Velké Británii.
V roce 2012 se společnost Breville stala součástí nadnárodní společnosti Jarden Consumer Solutions, která působí v Evropě a celé Asii, severní a jižní Americe.

Modely mixérů Breville

model VBL120X

Breville Blend-Active Pro


Smoothie mixér

1x sportovní láhev, neoprénové pouzdro
model VBL130

Sada příslušenství Breville Blend Active


k mixéru Blend-Active Pro
Seká. Šlehá. Mele. Odšťavňuje.
model VBL097X

Breville Blend-Active + lahev


Smoothie mixér

2x sportovní láhev
model VBL097X

Breville Blend-Active


Smoothie mixér

1x sportovní láhev
model VBL106

Sportovní láhev


600 ml

pro Breville Blend-ActiveO značce Oster

Legendární výkon již od roku 1946

Oster se zabývá výrobou kuchyňských spotřebičů téměř 70 let a jeho jméno je v domácnostech ve Spojených státech nejvíce spojené s mixováním. Jeho vysoce kvalitní mixéry, konstruované s exkluzivním celokovovým mixovacím diskem, jsou známé svým výkonem a dlouhou životností.

Tam, kde to začalo

The John Oster Manufacturing Company byla založena v roce 1924 Johnem Osterem a původně se specializovala na ruční strojky na stříhání vlasů. V roce 1946, s cílem diverzifikovat, Oster koupil Stevens Electric Company, která měla patent na zkapalňovací mixéry. V roce 1960 Oster Manufacturing získala firma Sunbeam Products Inc., dceřiná společnost Jarden Corporation, světově proslulá portfoliem inovativních produktů a více než 120 kultovních značek. Pro více informací navštivte www.jarden.com .

Modely mixérů Breville

model OBL104X

Stolní mixér Oster Versa OBL104


Výkonný mixér

záruka 7 let